Публикации

Отменять соглашение о двойном налогообложении с Кипром — бессмысленно
Денонсация Конвенции об избежании двойного налогообложения с Кипром и проведение новых переговоров о принятии новой конвенции не являются целесообразными и разумными на сегодняшний день, считает Алексия Овдиенко, адвокат юридической компании " Софоклеус и Партнеры Консалтинг"
13 марта 2015

ЮРИДИЧЕСКАЯ ПОЗИЦИЯ ИСХОДЯ ИЗ ИЗМЕНЕНИЙ В БАНКОВСКОМ СЕКТОРЕ КИПРА
Последние события в банковском секторе Кипра, которые привели к тому, что вкладчики и акционеры Популар Банк Паблик Ко Лтд Кипра (ПАО “Лаики”) и Банк оф Сайпрус Кипра (ПАО “Банк Кипра”) понесли финансовые потери, вызвали необходимость проверить наличие юридических решений для таких лиц для защиты их интересов. Подробнее читайте здесь:
30 мая 201320 февраля 2012

Юридичні аспекти придбання нерухомості на території Республіки Кіпр іноземними громадянами
Республіка Кіпр є одним з найпривабливіших місць для туристичного відпочинку, ведення міжнародного бізнесу, придбання нерухомості та оптимізації оподаткування. Громадяни Республіки Кіпр, особи кіпрського походження, а також громадяни ЕС мають право набувати у власність нерухоме майно без будь-яких обмежень. Статус резидента Кіпру надається особі, що проживає на території Республіки Кіпр протягом повного періоду -185 днів або більше на рік. Законодавством Республіки Кіпр встановлено певні обмеження для іноземців – не громадян ЕС. Порядок набуття права власності на нерухоме майно іноземцями – не громадянам ЕС врегульовано Законом про набуття іноземцями права власності на нерухоме майно. Відповідно до положень вищезгаданого Закону іноземцям дозволяється набувати у власність тільки одну квартиру чи один будинок, або ж земельну ділянку загальною площею до 4, 014 кв.м.
09 июня 2010

Розрахунки за участю Агента Ескроу
Одним із дієвих способів забезпечення виконання зобов’язань та максимального зниження можливих ризиків обману та шахрайства є залучення третьої особи в цілях контролю за проведенням розрахунків між сторонам основного зобов’язання. Такі взаємовідносини у світовій практиці відомі, як розрахунки за участю Агента Ескроу. Такого роду розрахунки можуть використовуються у багатьох угодах, як то угоди купівлі-продажу (цінних паперів, корпоративних прав, нерухомості, прав інтелектуальної власності тощо).
24 марта 2010

Співробітництво з іноземними юридичними компаніями надає велику кількість переваг
В умовах розвитку та поглиблення взаємовідносин між Україною та іноземними державами у економічній, політичній, соціальній та культурній сферах, а також інтеграції нашої держави до світового співтовариства, сучасна вітчизняна юридична компанія повинна відповідати високим міжнародним стандартам надання юридичних послуг та захисту прав та інтересів клієнтів.
30 октября 2009

Особливості організації та проведення конкурсу з продажу пакету акцій акціонерного товариства з використанням відкритості пропонування цін за принципом аукціону
В практиці зарубіжних країн одним з найдієвіших засобів підвищення соціально-економічної ефективності виробництва, створення ефективного приватного та державного секторів економіки, конкурентного середовища як умови для зростання економіки і добробуту населення та залучення коштів на структурну перебудову економіки є приватизація державного майна. Суттю приватизації є відчуження майна, що перебуває у державній власності, і майна, що належить Автономній Республіці Крим, на користь фізичних та юридичних осіб, які можуть бути покупцями відповідно до чинного законодавства України.
30 октября 2009

Договір між акціонерами. Позитивні аспекти істотних змін корпоративного законодавства України
29 квітня 2009 року набрав чинності Закон України « Про акціонерні товариства», привнісши в корпоративне законодавство України ряд нововведень, запозичених з законодавства іноземних держав. Одним із таких нововведень є договір між акціонерами.
15 июня 2009

Відмова повернути кошти по депозитах суперечить чинному законодавству України
Численні відмови банків повернути кошти, розміщені на депозитах вкладників, здійняли хвилю обурення з боку населення та підірвали довіру до банківської системи взагалі. Постає питання правомірності таких відмов.
02 июня 2009